21 września okazał się szczęśliwym dniem dla naszej uzdolnionej młodzieży. Pierwsi nagrodzeni uczniowie udali się do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego na podsumowanie konkursu „Rotmistrz Pilecki – bohater niezłomny”. Wśród nagrodzonych osób z powiatów oświęcimskiego, chrzanowskiego, wadowickiego oraz bieruńsko-lędzińskiego znalazły się:
- w kategorii prac plastycznych  - Marta Brzęk i Anna Brudny – ex aequo 3 miejsce
- w kategorii prac literackich – Martyna Scąber – 2 miejsce.

Marta Brzęk tego dnia została nagrodzona dwukrotnie. Prosto z PWSZ udała się do Oświęcimskiego Centrum Kultury, gdzie wręczano nagrody zwycięzcom XVII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Darujmy Światu Pokój”. Tutaj również doceniono jej talent.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy :)