Otwarte Mistrzostwa Gminy Oświęcim w narciarstwie alpejskim przeprowadzone 31.01.19 w Ośrodku  Narciarskim „Czorsztyn SKI”  były wielkim przeżyciem dla uczestników i organizatorów. Liczna reprezentacja naszej szkoły przywiozła wiele medali w konkurencjach indywidualnych i co ważne dzięki występom wszystkich uczestników zawodów prowadzimy w klasyfikacji drużynowej Ligi Narciarskiej Powiatu Oświęcimskiego w kategorii Igrzysk Dzieci. Starsza grupa wiekowa zajmuje miejsce trzecie. Po zawodach bawiliśmy się wspaniale jeżdżąc  jeszcze cztery godziny przy wspaniałych warunkach narciarskich. Zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach powiatowych 21 lutego w ON Beskid w Spytkowicach. Będą to zawody, których wyniki decydują o kwalifikacji do zawodów wojewódzkich oraz są trzecią rundą Ligi Narciarskiej.