Zakończyła się Liga Narciarska Powiatu Oświęcimskiego. Ostatnie zawody w cyklu trzech startów odbyły się 21 lutego w Kompleksie Beskid w Spytkowicach. Reprezentanci naszej szkoły odnieśli wielki sukces drużynowy,  jakim było zwycięstwo w kategorii Igrzysk Dzieci – chłopcy i dziewczęta z klas 1-4 oraz 5-6, oraz drugie miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej,  gdzie rywalizowali uczniowie klas 7,8 oraz 3 gimnazjum. Sukces ten zawdzięczamy wielu świetnym narciarzom oraz tym, którzy systematycznie brali udział w całym cyklu zawodów, uzyskując punkty dla drużyny.

Zawody w Spytkowicach były eliminacjami do zawodów wojewódzkich, a podium w dwóch kategoriach zapełniło się całkowicie reprezentantami SP9

Dziewczęta klasy 5-6

1. Natalia Sikora
  2. Nina Ulczok
  3. Maria Nycz

Chłopcy klasy 5-6

1. Michał Adamek
  2. ex aequo  Mateusz Brzozowski i Hubert Homa

Świetnie pojechał Krzysztof Majka w kategorii chłopców klasy 1-4, zajmując 4 miejsce i uzyskując kwalifikacje do zawodów wojewódzkich.

W śród zawodników kategorii klas 7,8 i 3 gimnazjum - 3 miejsce zajął Kacper Sikora,  a 4 Piotr Pelc. Na zawody wojewódzkie pojedzie również Aleksandra Polak kwalifikując się z 7 miejsca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki