W dniach od 22 lipca do 2 sierpnia w naszej szkole odbywała się półkolonia letnia. Jej uczestnikami było 135 młodych mieszkańców Oświęcimia w wieku od 7 do 13 lat. Wśród atrakcji znalazły się wycieczki do Ogrodów Kapias w Goczałkowicach i parku geologiczno-edukacyjnego Geo-Sfera w Jaworznie. Dzieci wzięły udział w zajęciach tanecznych, pierwszej pomocy, plastycznych i sportowych. Skorzystały z propozycji kina OCK, gdzie obejrzały film "Bella i Sebastian" oraz kręgielni. Zapoznały się z pracą strażaków w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. Miały okazję zobaczyć fragmenty musicalu "Klucz" oraz "Zwycięzcy" w wykonaniu aktorów  cieszyńskiego "Teatru na dłoni". Na zakończenie półkolonii jej uczestnicy z wielką radością skorzystali z atrakcji przygotowanych przez animatorów festynu. Szaleństwom na dmuchanych zjeżdżalniach, wśród ogromnych baniek mydlanych, z figurkami z balonów nie było końca i trudno się było pożegnać, ale następna półkolonia już niebawem.

{gallery}pol19{/gallery}