3 listopada w niedzielę w Porębie Wielkiej odbył się piknik charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Lenki. Wśród wolontariuszy nie zabrakło naszych uczniów: Natalii Gosiaczewskiej, Oliwii Szczerbowskiej, Wiktorii Stachury, Marty Kocimskiej, Tomasza Orzechowskiego. Wszyscy starali się jak najlepiej pomóc organizatorom, aby impreza przebiegała bez zakłóceń, a przybyli goście wyszli zadowoleni.

Podczas pikniku można było coś zjeść, kupić fanty na loterii i obejrzeć ciekawe występy. Nie zapomniano również o najmłodszych. Przygotowano dla nich animacje. Całą imprezę zakończył koncert zespołu „Baciary”.

Dzisiaj już wiemy, że piknik okazał się wielkim sukcesem. Zebrano bardzo dużo pieniążków dla chorej dziewczynki.

Cała szkoła życzy Lence szybkiego powrotu do zdrówka i mocno trzyma kciuki.