Jedenastoosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Miasta Oświęcim w Narciarstwie Alpejskim pod patronatem Prezydenta Janusza Chwieruta. Była to jednocześnie pierwsza runda Ligi Narciarskiej Powiatu Oświęcimskiego. Wiślański „lodowiec” Siglany przywitał nas mrozem i słoneczną pogodą. Uczniowie rywalizowali w dwóch przejazdach „giganta”. Nasza szkoła zajmuje pierwsze miejsce w Lidze Narciarskiej. Następny wyjazd na Mistrzostwa Gminy Oświęcim już 22 stycznia. Będziemy startować w ON Czorsztyn SKI w Kluszkowcach.

OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA OŚWIĘCIM W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - Igrzyska Dzieci Wisła - wyniki

OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA OŚWIĘCIM W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Wisła - wyniki