W dniu 23 stycznia odbyło się spotkanie uczniów klas młodszych podsumowujące I okres bieżącego roku szkolnego. Na wstępie w formie prezentacji multimedialnej przypomniano zasady bezpiecznej zabawy na śniegu i przestrogi na ferie. Uczniowie klas trzecich przedstawili krótką inscenizację i zaśpiewali piosenki o zimowych zabawach.

Następnie podsumowano udział młodszych uczniów w akcjach charytatywnych i podziękowano za inicjatywę oraz pomysłowość podczas przygotowań do kiermaszu świątecznego. Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc i współpracę.

Później odbyła się pogadanka na temat konieczności segregacji odpadów połączona ze wskazaniem miejsca i oznaczeń - najmłodsi uczniowie są świadomymi ekologami i rozumieją pojęcie recyklingu, konieczności segregacji śmieci w domu i w szkole.

Na zakończenie opiekunowie i organizatorzy szkolnych konkursów podsumowali osiągnięcia uczniów, ogłosili zwycięzców, wręczyli dyplomy oraz nagrody. Zachęcono uczniów do udziału w licznych konkursach organizowanych w II półroczu.

Do zobaczenia po feriach!!