W piątek 21 lutego 2020r. dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 15 z grupy „Słoneczka” odwiedziły naszą szkołę. Celem tej wizyty było bliższe poznanie placówki, do której nasi mili goście będą uczęszczać po ukończeniu przedszkola.
Dzieciaczki zostały powitane przez uczniów klasy Ia wraz z wychowawcą. Następnie przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem obejrzały scenkę teatralną pt.Rok na karuzeli przygotowaną przez pierwszoklasistów. Dzieci miały okazję aktywnie uczestniczyć w zajęciach, na których odpowiadały na pytania oraz rozwiązywały zagadki. Naszym gościom najbardziej podobała się projekcja multimedialna układu tanecznego do znanej piosenki. Dodatkową atrakcją dla przedszkolaków było uczestnictwo w zajęciach plastyczno – technicznych, w trakcie których wspólnie z uczniami klasy Ia wykonały pocztówkę z zimowymi miesiącami. Dzieci odbyły też krótki spacer po szkole zwiedzając sale lekcyjne, salę gimnastyczną, stołówkę i świetlicę szkolną. Na zakończenie wizyty przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek, a następnie pełne nowych wrażeń i doświadczeń powróciły do przedszkola.