W tym tygodniu odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przedszkolaków pod hasłem ,,Kotki małe i duże”. Część artystyczną imprezy uświetniła inscenizacja ,,Kot w butach” przygotowana przez wychowawców i uczniów klas 2a, 2b, 3c oraz wychowawców świetlicy. W dalszej części spotkania swoje umiejętności gry na instrumentach zaprezentowali uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oświęcimiu.
Punktem programu było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Kotki małe i duże” kierowanego do przedszkolaków i uroczyste wręczenie nagród małym artystom. Po zakończeniu części artystycznej przedszkolaki pod opieką nauczycieli udały się na spacer po szkole, gdzie czekały dalsze atrakcje: lepienie z plasteliny, zabawy taneczne, zabawy ogólnorozwojowe. Maluchy mogły sprawdzić również swoją sprawność fizyczną, pokonując przygotowany tor przeszkód. Radości i zabawy było wiele. Czas jednak szybko upłynął i już musieliśmy pożegnać naszych małych gości. Na pożegnanie każdy uczestnik otrzymał kolorowankę i słodki poczęstunek.

Przypominamy rodzicom, że zapisy do naszej szkoły nadal trwają. Potrzebne dokumenty znajdują się w zakładce Zapisy do klasy I.