W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Polsce oraz mając na względzie bezpieczeństwo uczniów, rodziców i nauczycieli, za kilka dni rozpocznie się proces zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej. Szczegółowe procedury i harmonogram zostanie podany w  najbliższym czasie.

Już prosi się uczniów oraz rodziców i opiekunów o przygotowanie do tej procedury. Podręczniki należy oddać w komplecie pamiętając, że podręczniki w klasach 1-3 są w kilku częściach . Szczegółowy wykaz podręczników znajduje się w szkolnym zestawie podręczników na rok szkolny 2019/2020 (oddajemy bez podręcznika do religii). Będą przyjmowane tylko całe komplety. Podręczniki należy oddać bez foliowych okładek (wyjątek stanowią okładki przyklejane), nie mogą zawierać żadnych wpisów, fiszek i notatek. Ich stan nie może wskazywać na zniszczenie. Podręczniki w klasach 1-3 i 6, które uległy zniszczeniu należy bezzwłocznie odkupić (były wydane nowe). Podręczniki zniszczone i zagubione z pozostałych klas również należy odkupić. Uprzejmie prosimy o przejrzenie biurek, szafek i półek w celu odszukania wszystkich wypożyczonych lektur i innej literatury w tym słowników. W celu uzyskania informacji o książkach do zwrotu proszę pisać poprzez dziennik elektroniczny lub pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bardzo prosimy o sumienne podejście do tematu mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich.