Pluszowy Miś – ulubieniec każdego dziecka, powiernik wielu sekretów i tajemnic obchodzi swoje święto 25 listopada. Tradycyjnie w tym dniu w naszej szkole spotykali się wszyscy miłośnicy misiów tych pluszowych i tych z książek i filmów. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną święto to obchodziliśmy inaczej.  Uczniowie klas I-III w czasie zajęć on-line zapoznali się z prezentacją o historii pluszowego misia oraz poznawali misie z książek i filmów, czytali fragmenty książek, wiersze o misiach, oglądali filmy, których bohaterami były misie – Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Colargol, Miś Yogi i wiele innych. Uczniowie wykonywali także prace plastyczne różnymi technikami przedstawiające misie oraz opisywali swoje ulubione maskotki. Misie  pomagają uczniom w nauce zdalnej siedząc obok na biurku lub półeczce. Drodzy uczniowie wszystkie znane Wam misie czekają  na Was w szkole na okolicznościowej gazetce.

Czekają i tęsknią za Wami!

Do zobaczenia jak najszybciej w murach naszej szkoły!