24 lutego 2017 r. po raz kolejny odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Oświęcimiu, adresowany do uczniów klas II i III. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej - panie Renatę Wędrzyk (klasy III) i Bożenę Główczyk (klasy II).

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o naszym mieście, poznanie jego historii i współczesności, zachęcenie dzieci do uczestnictwa w konkursach wiedzy i rozwój ich zainteresowań. W konkursie wzięło udział 8 uczniów reprezentujących poszczególne klasy. Dzieci pisały test dotyczący Oświęcimia - jego zabytków, sławnych mieszkańców, legend, symboli miasta, ośrodków sportu i kultury. Wszyscy musieli wykazać się dużą wiedzą i umiejętnościami w tym zakresie. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Uczestnicy konkursu zasłużyli na pochwałę i uznanie. Gratulujemy!

Wyniki:

Klasy II             Klasy III