Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za zaangażowanie i udział kolejnej edycji programu "BohaterON", którego celem było upamiętnienie poświęcenia i okazanie pamięci żyjącym uczestnikom Powstania Warszawskiego. W naszej szkole program realizowany był w październiku.

"Nasi Uczniowie książki czytają,

treści z nauczycielem omawiają,

wiedzę w konkursie przedstawiają."

XI Powiatowy Konkurs Czytelniczy „NASZE LEKTURY”

organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
oficjalnie rozpoczęty!

Etap I już za nami, został przeprowadzony 23 X na terenie szkoły.
Uczniowie rozwiązywali test wiedzy z książki „Skarb Troi” Olafa Fritschego.

Etap II przewidziany na 27 XI - „Sposób na Alcybiadesa” Edmunda Niziurskiego.

Czekamy i czytamy, czytamy…

Przypominamy też, że w poprzednim roku szkolnym w X Konkursie „NASZE LEKTURY” uczennica Sara Szpiegla zdobyła wyróżnienie.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym „MÓJ NAUCZYCIEL”, którego efekty sprawiły wiele radości pracownikom szkoły. Dzieci z wielkim zaangażowaniem rysowały portrety swoich nauczycieli. Wszystkie prace były wspaniałe.  Najlepsze portrety wykonali:

Joanna Kawala i Samanta Wrona z klasy I a

Hanna Olearczyk i Marlena Czerwienka z klasy I b

Sebastian Pasternak i Laura Sermak z klasy II b

Marta Lewandowska i Laura Ludwiczak z klasy III a

Aleksandra Jarosz i Julia Wędzina z klasy III b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom serdecznie gratulujemy!

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia z tej okazji zapraszamy uczniów klas I-III do wykonania zdjęcia ze swoim pluszowym misiem lub w przebraniu misia, zrobione zdjęcia prosimy o przesłanie na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 listopada 2020 roku.

Zdjęcia zostaną zaprezentowane na stronie internetowej naszej szkoły.

image001

15 października 2020r. uczniowie klasy 4a zaprezentowali przed Panią Dyrektor i Panią Wicedyrektor przedstawienie przygotowane dla wszystkich pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Oprócz zabawnych, ale też i poważnych wierszy, piosenek nie zabrakło również tańca. Swoje umiejętności przedstawiła Martynka, uczennica klasy 6c. Brawo dla wszystkich!

Nauczycielom, nauczycielkom dziękujemy:

Za cierpliwość nieprzebraną,

Za poprawianie naszych błędów,

Za to, że dzwonek jest co rano,

Że z nas też kiedyś ludzie będą!