oraz Szkołę Podstawową nr 148 w Krakowie.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad 2000 uczniów z 341 szkół.

W gronie finalistów znalazło się dwóch uczniów:

Adam Kotyla z klasy 5c

Jakub Kuc z klasy 6b

Laureatem konkursu został

Jakub Tofilski z klasy 6b

Serdecznie gratulujemy!

W roku szkolnym 2021/2022 odbył się konkurs ortograficzny dla klas drugich i trzecich. Chętni uczniowie zmagali się z trudną polską ortografią rozwiązując różne zadnia.

W czerwcu 2022 roku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy dla uczniów klas I-III. Chętni uczniowie pisali test, w którym musieli wykazać się rozległą wiedzą  z języka polskiego, matematyki i przyrody.

W naszej szkole odbył się „Szkolny Konkurs Wiedzy o Ochronie Przyrody” klas IV-VIII. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i podjąć się rywalizacji ze swoimi koleżankami i kolegami. Gratulujemy osiągniętych wyników.

I miejsce – Natalia Słowik z kl. VII c,
II miejsce – Mirosław Grochal z kl. V a,
III miejsce – Aleksandra Grabowska z kl. VII a,

Na wyróżnienie zasługują również prace Emilii Stoczek z kl. IV b oraz Anny Bibrzyckiej z kl. VIII b.