W zawodach miejskich z koszykówki zaprezentowały się drużyny dziewcząt i chłopców z klas VII i VIII. Oba zespoły zaliczyły dobry występ. Dziewczęta zajęły II miejsce przegrywając jedynie w finale z drużyną SP2, panowie po ciężkiej wyrównanej walce zajęli V miejsce. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Reprezentacje naszej szkoły dziewcząt i chłopców w piłce koszykowej w kategorii Igrzyska Dzieci odniosły dziś sukces w mocno obsadzonym turnieju miejskim.  Dziewczęta zajęły III miejsce a chłopcy po zaciekłej rywalizacji IV miejsce. Dziękujemy za start i życzymy dalszych sukcesów!

W słoneczny i mroźny dzień 10.01.2024r. w Ośrodku Narciarskim Siglany zostały przeprowadzone Mistrzostwa Powiatu Oświęcimskiego w Snowboardzie.  Największy sukces osiągnęła Emilia Romańska z kl. VIII a sięgając po tytuł mistrzyni powiatu w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W tej samej kategorii wicemistrzynią została Malwina Ćmiel z kl. VII a.  Natomiast w młodszej grupie wiekowej wicemistrzem powiatu został Konrad Janczukowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podczas Mistrzostw Powiatu Oświęcimskiego w narciarstwie alpejskim na stoku Ośrodka Narciarskiego „Siglany” w Wiśle w dniu 19.12.2023 roku nasi uczniowie spisali się wyśmienicie zajmując wysokie lokaty. Mamy trzech mistrzów powiatu w trzech kategoriach.