Październik to  Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Początki sięgają 1999 r, kiedy to Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego ustanowiło Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych przypadający na czwarty poniedziałek października. Obchody jednak rozrastały się do takich rozmiarów, że od 2008 r. październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Tegoroczne hasło to „Z książką Ci do twarzy”.

W związku z tym biblioteka szkolna ogłasza akcję:

„BOOKSHELF TOUR”,

czyli pokaż swoją półkę z książkami

Skierowana jest ona do wszystkich uczniów naszej szkoły i polega na tym, abyście przysłali jedno zdjęcie ( Nie sprzątacie! Nie porządkujecie! Cykacie fotkę i przysyłacie!) swojej półki z książkami.

Przysłane na adres na dziennik lub adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   zdjęcia zaprezentowane zostaną na stronie i Facebooku szkoły .

Na zdjęcia czekam do końca miesiąca .