W kwietniu uczniowie naszej szkoły brali udział  w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie z przyrody i biologii "Olimpus". Duża grupa uczestników otrzymała tytuł laureata:

Klaudia Nasienniak 4b

Ksenia Bartecka 5b

Sabina Mika 6d

Patryk Trzciński 6b

Hubert Domasik 6b

Aleksandra Gembala 6d

Weronika Kopeć 7d

Aleksander Kotyla 7d

Lena Chowaniec 8c

Klasy I-III

I miejsce Hanna Koczur z 3b:

"Moimi ulubionymi książkami były i nadal są  "Muminki" i "Harry Potter".

Klasy IV-VIII

I miejsce Marta Karolus z 5b:
„Tata lubił komiksy i je kolekcjonował: "Tytus, Romek i Atomek" Papcio Chmiela i "Kajko i Kokosz" Janusza Christa. Mama wspomina książki Astrid Lindgren, a najbardziej "Dzieci z Bullerbyn". Jedną z moich ukochanych książek są "Skrzaty", autor: Wil Huygen".

II miejsce Patrycja Zontek z 4b:
„ Ulubiona  książka mojej rodziny to „LOKOMOTYWA” Juliana Tuwima, a ulubiony wiersz rodziców to "Abecadło”.

Wszystkim uczestnikom i całym rodzinom składam gratulacje. Każdy kto wziął udział jest zwycięzcą.

W tym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata” oraz w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „Papież św. Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”.  Spośród wielu nadesłanych prac z całej Polski nasze dwie uczennice: Sara Szpiegla z klasy 6d oraz Klaudia Nasienniak z klasy 4b otrzymały wyróżnienie w kategorii klas IV- VIII. Opiekunem konkursu była Anna Jarnot.
Serdeczne gratulacje!

W dniach od 9 sierpnia do 20 sierpnia 2021 roku, na terenie naszej szkoły organizowana będzie półkolonia. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z dokumentami, oraz regulaminami, które znajdują się poniżej oraz dostarczeniem podpisanych dokumentów do sekretariatu szkoły.
Z kartą kwalifikacyjną należy złożyć podpisaną informację dot. danych osobowych (Rodo), zaakceptowany Regulamin półkolonii, oświadczenie (nie zaświadczenie) o zatrudnieniu.

Regulamin rekrutacji

Karta kwalifikacji