Przypominamy, od 9 sierpnia w naszej szkole rozpoczyna się półkolonia letnia. Na ten czas zaplanowano wiele atrakcji dla uczestników: wycieczki, warsztaty edukacyjne, muzyczne, spotkanie z Ochotniczą Strażą Pożarną, wyjście do kina Cinema Planet, Parku Family Fun, Kula Hula i wiele innych zajęć. W załączniku znajdą Państwo plan dnia oraz dokumenty, które prosimy obowiązkowo dostarczyć w pierwszy dzień półkolonii i podpisaniu ich z datą 9 sierpnia.

Kierownik półkolonii

Anna Jarnot

Oświadczenie - samodzielny powrót lub odbiór dziecka

Plan dnia

Procedury covid

Oświadczenie aktualizacyjne

Ankieta wstępnej aktualizacji

Oświadczenie opiekuna

Dzień 25 czerwca 2021 roku pozostanie na długo w pamięci przede wszystkim uczniów klas VIII. Tego dnia w  uroczystej atmosferze pożegnali naszą szkołę. W części artystycznej nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych scenek z życia szkoły, piosenek oraz wzruszających podziękowań. Ważnym momentem uroczystości było ogłoszenie tytułu Lidera Szkoły, którym w tym roku szkolnym została Lena Chowaniec z klasy 8c.

Ósmoklasistom życzymy dalszej wytrwałości, radości oraz sukcesów w nowych szkołach.

Również klasy trzecie w tym dniu zakończyły swój pierwszy etap w szkole podstawowej. Po trzech latach nauki z jedną panią, w jednej sali lekcyjnej, gdzie nauka przeplatała się z zabawą nadeszła chwila pożegnania. W tym dniu nie brakowało wzruszeń i pięknych słów.

21 czerwca odbył się uroczysty apel klas I-III. Opiekun MSU podsumował pracę i osiągnięcia uczniów w różnych konkursach w II półroczu roku szkolnego 2020/2021. Laureaci konkursów otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Przypomniano także zasady bezpieczeństwa, o których należy pamiętać podczas wakacyjnego wypoczynku.

22 czerwca 2021r. odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas 4-8 w roku szkolnym 2020/2021. Nagrodzono uczniów, którzy brali udział w szkolnych i międzyszkolnych konkursach przedmiotowych na różnych szczeblach. W czasie apelu przypomniano również zasady bezpiecznego spędzania wakacji letnich.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dziś jest święto Taty, wiesz?

Każdy Tata je obchodzi,

Ty też obchodź,

co Ci szkodzi?

A jeżeli nie dasz rady

zjeść tej całej czekolady,

tortu, lodów i piernika,

znajdziesz we mnie pomocnika!