Uczniowie klas I wykonali ciekawe prace plastyczne na temat zdrowia z uwzględnieniem aktywnego wypoczynku, prawidłowego odżywiania się i przestrzegania zasad higieny.

I miejsce – Krzysztof Kaźmierczyk I A oraz Jan Dèodat  I B

II miejsce – Aleksander Drzyżdżyk  oraz Lena Chamielec  z klasy I B

III miejsce – Zuzanna  Bałut I B

Gratulujemy!

Reprezentacja naszej szkoły w badmintonie w składzie:

Malwina Ćmiel

Lilianna Deluga

Zajęły VII miejsce w zawodach wojewódzkich rozgrywanych w Gorlicach. Gratulujemy sukcesu!

W zawodach drużynowych w tenisie stołowym na szczeblu miejskim reprezentacja w składzie:

Krzysztof Majka

Jan Przybyłowski

Jakub Tofilski

zdobyła II miejsce. Równocześnie rozgrywany turniej indywidualny wyłonił Krzysztofa Majkę jako wicemistrza miasta. Krzysztof reprezentował  szkołę na zawodach powiatowych i wywalczył VI miejsce, które daje mu awans do zawodów rejonowych.  Życzymy powodzenia!

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Do równie ważnych elementów projektu należą: edukacja Polaków bazując na historiach Powstańców, wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej, krzewienie postaw patriotycznych oraz budowa wrażliwości społecznej. Uczniowie po zaznajomieniu się z tematyką w ramach lekcji historii własnoręcznie przygotowywali laurki, rysunki i listy. Poniżej wybrane prace uczniów naszej szkoły.

Przez cały listopad uczniowie klas młodszych zbierali karmę i akcesoria dla bezdomnych psów i kotów z oświęcimskiego schroniska. Razem możemy więcej. Za każdy dar serdecznie dziękujemy!