7 czerwca  z okazji sześćdziesięciolecia  Szkoły Podstawowej nr 9 odbył się rodzinny rajd rowerowy. Uczniowie, rodzice, nauczyciele  i sympatycy Naszej Szkoły wyruszyli na szlak w dwóch turach. O godzinie 10.00 uczniowie klas I-IV wraz z rodzicami i opiekunami pokonali dystans 6 kilometrów, jadąc ścieżkami rowerowymi centrum miasta. Godzinę później na szlak wyruszyli  bardziej doświadczeni kolarze z klas V-VIII wydłużoną trasą do 16 kilometrów wiodącą przez Kamieniec, bulwary nad Sołą i fragment Wiślańskiej Trasy Rowerowej. W imprezie uczestniczyło 102. cyklistów. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Radę Rodziców. Pogoda i humory dopisały.

">Zapraszamy do obejrzenia filmiku

29 maja w Nowym Sączu odbył się XXXX Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Echa Poetica". Aleksander Szulc, uczeń klasy 2a reprezentował najmłodszą kategorię i zajął 3 miejsce.
Ogromne brawa dla Olka!

Zapraszamy Rodziców uczniów klas pierwszych 2024/2025 na spotkanie organizacyjne w dniu 12.06.2024 r. (środa) o godz. 17:00.

ZDOBYLIŚMY I, II i III MIEJSCE

ORAZ DWA WYRÓŻNIENIA

W POWIATOWYM KONKURSIE „NASZE LEKTURY”

Drużyna chłopców zajęła II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży w piłce nożnej.