Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 15.02.2023r. w godzinach 17.00 - 18.30.

W programie między innymi:

• występ uczniów SP9 "Witajcie w naszej bajce" z udziałem przedszkolaków,
  • zabawy plastyczne, muzyczne, ruchowe, taneczne,
  • rebusy oraz zagadki matematyczne i językowe,
  • malowanie na ekranie,
  • mikroświat w mikroskopie,
  • tor przeszkód,
  • zabawy z użyciem panelu świetlnego,
  • prezentacja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oświęcimiu.

24 stycznia 2023 roku podczas uroczystego apelu klas I – III opiekun Młodszego Samorządu Uczniowskiego  - pani Bożena Główczyk podsumowała  pracę w I półroczu roku szkolnego 2022/2023. Laureaci konkursów szkolnych otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor Barbary  Sandorskiej.

17 stycznia w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród powiatowego konkursu plastycznego “Kufer Wyobraźni” pod hasłem “Świąteczny Anioł” . Uczennica naszej szkoły Hanna Koczur z kl. 5b otrzymała nagrodę w swojej kategorii. Nagrody młodym artystom wręczyli Dyrektor MDK Alina Kwarciak oraz członkini Zarządu Powiatu Oświęcimskiego, pani Teresa Jankowska. Imprezę uświetnił występ laureatów III Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Honorowy patronat nad konkursem, na który wpłynęło ponad 400 prac z całego powiatu, objął Starosta Oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

Reprezentanci naszej szkoły odnieśli sukces w zawodach powiatowych w snowboardzie. W kategorii Igrzyska Dzieci pierwsze miejsce zajęła Malwina Ćmiel z klasy 6a, a wśród chłopców na najwyższym stopniu podium stanął Bartłomiej Gabryś z klasy 8d. Życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.

Jak co roku w naszej szkole, 22 grudnia odbyły się Jasełka pt. ,,Dla małej dzieciny, śpiewamy i tańczymy". Uczniowie klas IV-VI pod opieką pani Joanny Knurowskiej wygrali i wyśpiewali tradycyjne kolędy, a klasa VI c odtworzyła pokłon Trzech Króli i scenkę ,,U Heroda". Następnie wszyscy tanecznym krokiem udali się na świąteczny wypoczynek, by w gronie rodziny uczcić Bożą Dziecinę.