Jak co roku, we wrześniu, w naszej szkole został zorganizowany  konkurs plastyczny dla klas pierwszych pt. „Jestem bezpieczny w szkole”.  Pierwszoklasiści po przypomnieniu zasad bezpieczeństwa, spacerze w okolicach szkoły i zapoznaniu się z najważniejszymi znakami drogowymi mieli za zadanie zobrazować swoją bezpieczną drogę do szkoły. Prace były ciekawe i barwne. Jury miało trudne zadanie, by spośród tylu pięknych prac wybrać po trzy z każdej klasy. Udało się to i zwycięzcami z klasy 1A zostali: I miejsce  - Maja Dworecka, II miejsce  - Sofia Tsybulska, III miejsce  - Jakub Kawala. Natomiast miejsca na podium z klasy 1B zajęły następujące osoby: I miejsce – Julita Turalska, II miejsce Zuzanna Woźniczka, III miejsce  - Tola Mańka. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!