Szóstego grudnia do naszej szkoły przybył wyjątkowy gość - był to Święty Mikołaj. W celu celebrowania tej wizyty klasy 1-3 wzięły  udział w Turnieju Mikołajkowym. Dzieci zmierzyły się ze sobą w ośmiu niezwykle ciekawych konkurencjach. Pierwsza to podawanie prezentu górą i dołem, druga - wyścigi w workach Mikołaja, następna - slalom z wieżą pełną prezentów, później - konkurencja muzyczna, czyli „Jaka to  melodia”, kolejno - tworzenie nierozerwalnego łańcucha świątecznego i przekazanie światełka, którym było hula-hop. Szóstą, pełną emocji konkurencją były zakupy świąteczne. Uczestnicy, aby wykonać zadanie musieli rozszyfrować krótkie zagadki i znaleźć odpowiednie przedmioty do paczek. Przedostatnie było ubieranie choinki, w którą magicznym sposobem zamieniał się jeden członek z drużyny, a na samym końcu przyciąganie wypakowanych po brzegi, różnymi niespodziankami prezentów. W zabawie miały możliwość brać udział wszystkie dzieci. Na zakończenie zostały nagrodzone przez Świętego Mikołaja za wysiłek i trud włożony w zmagania. Tego dnia wszyscy wspaniale się bawili.