Dnia 27.02.2023 r. w godzinach popołudniowych mieliśmy zaszczyt ugościć w naszej szkole babcie i dziadków uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści, z okazji obchodzonego miesiąc wcześniej Dnia Babci i Dziadka, przygotowali uroczysty występ pełen tańców oraz śpiewu. Spisali się także na medal pięknie recytując wiersze. Na twarzach seniorów widać było ogromne wzruszenie. Występ bardzo się podobał a nasi najmłodsi uczniowie dostali gromkie brawa. Na zakończenie uroczystości, babcie i dziadkowie mieli bardzo trudne zadanie do wykonania. Otóż spośród wielu portretów musieli odnaleźć swój. Na szczęście mieli do pomocy swoje kochane wnuczęta. Zaproszonym gościom bardzo dziękujemy za przybycie a małym artystom ogromnie gratulujemy wspaniałego występu!