W ostatni dzień marca grupa wolontariuszy z klasy 7a pod opieką pań Agnieszki Smrek i Marty Rabendy udała się z kolejną wizytą do zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 15 i grupy Misie.

Tym razem nasi uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów przedstawienie pt. „Wróbelki i Wielkanoc”, które ogromnie się podobało a wykonawcy otrzymali za nie gromkie brawa. Następnie wspólnie wykonany został wiosenny plakat. Były też tańce i nauka piosenki. Spotkanie przebiegło w miłej wiosenno-świątecznej atmosferze. Wszystkim dopisywały humory. Dla niektórych siódmoklasistów był to powrót do przeszłości. Wróciły wspomnienia.

Na zakończenie wizyty wszyscy złożyli sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, ponadto przedszkolaki zostały obdarowane drobnymi prezentami.

Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.