W dniu 7 lutego w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla przedszkolaków. W tym roku hasłem przewodnim były ,,Kocie figle”. Zorganizowano konkurs plastyczny dla przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły, w którym najmłodsi przedstawiali swoje ulubione bajkowe i domowe kotki. Impreza rozpoczęła się od inscenizacji ,,Kocie figle” w wykonaniu uczniów kasy II a. Następnie dzieci ze świetlicy zaprezentowały interpretację muzyczną z wykorzystaniem Bum Bum Rurek. Nie zabrakło też utworów instrumentalnych  w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, którzy wraz z nauczycielami tej szkoły byli również z nami. W obecności dyrekcji naszej szkoły – pani dyrektor Barbary Sandorskiej i wicedyrektor Dagmary Koczur oraz dyrekcji Państwowej Szkoły Muzycznej pani Jolanty Brandys wręczono nagrody dla laureatów konkursu plastycznego. Zaproszono miłych gości do zwiedzania szkoły. Najmłodsi wzięli udział  w zajęciach otwartych: muzycznych, plastycznych, językowych, ruchowych, przyrodniczych. Każdy przedszkolak opuścił naszą szkołę z książeczką o kotkach, małą niespodzianką oraz miłymi wrażeniami.